Festyn z okazji Dnia Dziecka

W dniu 25 maja 2018 roku na terenie kompleksu sportowo - rekreacyjnego przy ul. Nehringa w Szczecinie odbył się festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka" zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie, Komendę Miejska Policji w Szczecinie oraz Zarządy Wojewódzkie Związków Zawodowych Policjantów i Pracowników Policji. Podczas festynu policjanci z różnych wydziałów poprzez zabawę przybliżali dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacjach, z jakimi mogą spotkać się w swoim życiu. Swoje stoiska miały również Straż Pożarna oraz gościnnie niemieccy policjanci.

Czytaj więcej: Festyn z okazji Dnia Dziecka

3 miejsce naszych tenisistów

Reprezentacja NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego wystartowała  w   III Otwartych Mistrzostwach Policjantów w Tenisie Stołowym woj. dolnośląskiego, które odbyły się w dniu 18.05.2018 roku  w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu.

 

 

Czytaj więcej: 3 miejsce naszych tenisistów

Szkolenie "Pierwsza Pomoc"

W dniu 18 maja 2018 roku z inicjatywy Przewodniczącej NSZZ Pracowników Policji Bożeny Cichorskiej oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Mariana Boguszyńskiego w POSW „Krokus” w Mielnie odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla członków obu organizacji.

 

 

Czytaj więcej: Szkolenie "Pierwsza Pomoc"

XV Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej Mielno 2018

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego wraz z KWP Szczecin organizuje w dniach    28.11 – 01.12.2018 roku XV Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej Mielno 2018.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

 

Czytaj więcej: XV Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej Mielno 2018

Stroje sportowe dla KP Szczecin Dąbie

Przewodniczący ZW NSZZP woj. zachodniopomorskiego Marian Boguszyński wraz z wiceprzewodniczącym Robertem Zimą przekazali komplet strojów sportowych dla policjantów służących w Komisariacie Policji Szczecin Dąbie.

 

 

Czytaj więcej: Stroje sportowe dla KP Szczecin Dąbie

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                  

 

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj200
WczorajWczoraj212
W tym tygodniuW tym tygodniu1538
W tym miesiącuW tym miesiącu4387
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin821545

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności